Lisätietoa SparkUpin palveluista:

Tiia Turkki
Johtaja, yrityspalvelut, Turku Science Park Oy
tiia.turkki@turkubusinessregion.com

Johanna Puhtila
Kasvuvalmentaja, Turku Science Park Oy
johanna.puhtila@turkubusinessregion.com

Lisätietoja tiloista ja yhteisöstä:

Elias Savonlahti
SparkUp Community Manager
elias.savonlahti@turkubusinessregion.com

Kumppanit

SHIFT Business Festival
Sini Toivonen
sini@theshift.fi

Boost Turku
Jami Andersson
jami@boostturku.com

Creve
Leena Janhila
leena.janhila@humak.fi

Nuori Yrittäjyys
Veera Hakaste
veera@nuoriyrittajyys.fi